گوگل را به یک اسپینر تبدیل کنید

اسپینر (Fidget spinner) به عنوان یک نوع اسباب بازی سرگرم کننده که کاهش دهنده فشار های عصبی و استرس است شناحته می شود . ساختار این اسباب بازی به این گونه است که دارای یک ناحیه یاتاقان در وسط است که ممکن از مواد متفاوتی به عنوان مثال فولاد های ضد زنگ ، برنج یا حتی پلاستیک طراحی شود این اسباب بازی برای انسان هایی توصیه می شود که مبتلا به مشکلات عدم تمرکز و استرس یا اضطراب بیش از حد نرمال هستند . می توان گفت که این اسباب بازی به عنوان یک مکانیزم در زمینه خارج کردن زندگی از استرس های روزمره می تواند کار آمد باشد . طراحان این ابزار اعتقاد دارند که این اسباب بازی باعث می شود زندگی روزمره فاقد اضطراب گردد برخی از دانشمندان هم اعتقاد دارند نه تنها باعث عدم رهایی از استرس نمیگردد بلکه این وسیله فاقد اعتبار علمی و حتی در مواقعی نیز می تواند باعث عدم تمرکز شود.

این ابزار در سال ۱۹۹۱برای اولین بار ابداع شد البته امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل دارای جایگاه و اهمیت فراوانی در میان مردم است طراحان و توسعه دهندگان آن بر ویژگی های منحصر به فرد این ابزار همواره پافشاری داشتند . به علت استفاده همه گیر از این اسباب بازی برخی از مراکز و نهاد های آموزشی در جهان استفاد از این ابزار را را برای دانش آموزان و دانشجویان خود در زمان حضور در مکان های آموزشی ممنوع کرده اند.

با افزایش استفاده مردم از این این وسیل سرگرم کننده بسیار از محققین مباحثی را تحت عنوان تاثیر اسپینر بر روی کاهش اختلالات عصبی و کاهش اوتیسم مطرح کرده اند و به بحث پرداختند . اما هنوز به صورت قطع تاثیر این وسیله بر روی کاهش استرس اثبات نشده است اما هم اکنون نیز دانشمندان بر روی تاثیرات این وسیله در حال تحقیق هستند.

اما با توجه به رشد و استفاده روزمره خیلی ها از این وسیله سرگرم کننده و با در نظر گرفته این مسئله که این اسباب بازی دارای محدودیت سنی نیست . گوگل نیز به فکر خلاقیت هایی متفاوت در این زمینه افتاده است . و به صورت مجازی این اسباب بازی سرگرم کننده و کاهش دهنده استرس را در اختیار کاربرانش قرار داده تا بتوانند کاربران به صورت رایگان از قابلیت های این ابزار بهره مند شوند . اگر شما هم مایل هستید از طریق گوگل از یک اسپینر مجازی بهره مند شوید توصیه می شود ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

چگونه از گوگل به عنوان یک اسپینر استفاده کنیم؟

 

برای این کار کافیست بعد از باز کردن مرور گر خودتان ، سایت گوگل را لود کنید سپس عبارت Fidget Spinner را در موتور جستجو گر گوگل سرچ کنید . بعد از سرچ کردن لیستی نمایان می شود که در بالا لیست یک اسپینر سه پر را مشاهده خواهید کرد با کلیک بر روی دکمه spin  می توانید این اسپینر را به حرکت در بیاورید و از این اسپینر مجازی بهره مند شوید.

امید است با بهره گیری از این آموزش بتوانید از یک اسپینر مجازی بهره شوید و بتوانید استرس های روزمره خود را که تقریبا می توان گفت که گریبان گیر اکثر انسان ها نسل امروزی است رها شوید.

 

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *