بررسی اختلالات اخیر اینستاگرام ، فیلترینگ از شایعه تا واقعیت

شبکه های اجتماعی یکی از بخش های زندگی بسیار از انسان ها هستند که همه روزه بخشی از زمان روزمره انسان ها به استفاده از این شبکه اجتماعی اختصاصی دارد . در واقع انسان ها با بهره گیری از این شبکه اجتماعی تصاویر روزمره خودرا به اشتراک می گذارند و در عرض چند ثانیه می توانند با فردی که سمت دیگر کره زمین است در ارتباط باشند . یکی از این شبکه اجتماعی که در جهان طرفداران زیادی دارد و در کشور عزیزمان نیز کاربران کثیری دارد ، شبکه اجتماعی اینستاگرام است . این شبکه اجتماعی با قابلیت های منحصر به فردی که دارد همه روزه کابران بیشتری را به سمت خود می کشاند . بسیاری از مشاغل برای تبلیغات و کسب و کار نیز از شبکه اجتماعی استفاده می کنند و با بهره گیری از این اپ به کسب و کار خود رونق بخشیده اند

اخیرا شایعاتی مبنی برمشکل اتصال شبکه های اجتماعی ازجمله تلگرام واینستاگرام توسط کاربران آنهاگزارش شده وحاکی از آن است که این شبکه های اجتماعی بخصوص شبکه اینستاگرام دربسیاری از مناطق بدای اتصال با اختلال ومشکل مواجه است.

بوجود امدن این اختلال برآن شد که بسیاری ازکشورهای جهان وهمچنین ایران درصدد فهم علت قطع اتصال اینستاگرام برآیند وبه دنبال راه حلی برای برطرف کردن این مشکل باشند هرچندکه هنوز رسما دلیلی برای علل این اختلال پیدا نشده است.

فیلترینگ تلگرام درایران شایعات زیادی را مبنی براحتمال فیلترشدن اینستاگرام رانیز برسر زبانها انداخت که این بار با واکنش صریح وتند وزیر ارتباطات مواجه شد اما به علت سراسری بودن این اختلال که در سطح کشورهای جهانی نیز وجود داشت باعث شد که شایعه ی فیلترشدن این شبکه اجتماعی فعلا منتفی شودونگرانیهایی راکه در بین کاربران ومردم ایجاد شده بود را مبدل به ارامش کند واین اختلال را مرتبط با فیلترینگ تلگرام در ایران ندانند.

بنابراین طی اطلاعیه ای اعلام شدافراد مناطقی که اینستاگرام آنها برای اتصال با مشکل مواجه است نام شهر ونام سرویس دهنده اینترنت خودرا با کاربران درمیان گذاشته وآنان را از اختلال ایجاد شده در اتصال این شبکه اجتماعی محله خود آگاه سازند..

امید است این اقدامات باعث رفع مشکلات اخیر این شبکه اجتماعی پر طرفدار شود

در صورت وجود تجربه مشابه یا هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال می توانید از طریق بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید . امید است این مقاله مورد توجه شما همراهان همیشگی بایت گیت قرار گرفته شده باشد

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *