اپلیکیشن برای تار کردن بخش ها غیر ضروری تصویر

یکی از کارهای متداول ما در نسل جدید این است که از وقایع مختلف زندگی مان عکس بگیریم و آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم .

این امکان با استفاده از تلفن های همراه که همواره در دسترس ما هستند کاری بسیار ساده ارزیابی می شود و در مواقعی جز انکار نا پذیر زندگیمان شده است . در این راه وجود اپلیکیشن های مختلف این کار دوست داشتنی را برای ما خیلی جذاب تر کرده است که ما با کمک آن ها می توانیم به یک عکاس حرفه ای تبدیل شویم  و دیگران را با تصاویری که ثبت کرده ایم شگفت زده کنیم .

یکی از تکنیک های موثر و جالب در بهبود انتقال مفاهیم در عکس هایمان این است که بخش های غیر لازم از تصویر را تار کنیم . با این کار تمرکز مشاهده کننده تصویر به مفهوم اصلی عکس که ثبت کرده ایم بیشتر می شود . شاید قبلا برای این کار لازم بود از تکنیک های خاص عکاسی و یا استفاده از نرم افزار هایی گرافیکی مانند فتوشاپ بهره بگیریم که یادگیری با آن ها ممکن است کمی سخت و دشوار باشد . ولی امروز با اپلیکیشن آشنا می شویم که در صورت نصب در تلفن همراهمان می توانیم به راحتی این کار را انجام دهیم .

 

چه اپلیکیشنی می تواند بخش های غیر ضروری عکس را تار کند؟

این اپلیکیشن Blur Image Background نام دارد که برای سیستم اندروید طراحی شده است . با استفاده از این اپ شما می توانید بدون نگرانی و یا افت کیفیت بخش غیر ضروری تصویرتان را با اسفاده از افکتی که Blur نام دارد تار کنید .

این اپ به جز این که تمرکزش بر روی رنگی کردن و یا حتی شطرنجی کردن بخش عای غیر لازم از تصویرتان است از افت Blur بهره میگیرد و بخش هایی که مدنظر دارید را به صورت حرفه ای و تخصصی به صورت تار در می آورد . مهم ترین قابلیت این اپ است که حافظ ماهیت اصل تصویر است . برای مثال یک تصویری را عکاسی کرده اید در این تصویر به جز خودتان در پشت تصویر دو فرد دیگر نیز وجود دارد . شما با تار کردن آن ها مانع دیده شدنشان در تصویر می شوید . از دیگر قالبیت های این اپ سرعت بالا و کاربری آسان آن است که می توانید با سرعت بالایی آن ها برای مشاهده دیگر دوستان یا عزیزانتان به اشتراک قرار دهید

برای دانلود این اپ کاربردی می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید .

برای دانلود از پلی استور اینجا کلیک کنید

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *