آموزش فلش کردن گوشی و تبلت

تلفن های همراه یکی از بخش های جدایی ناپذیر در زندگی اجتماعی ما هستند که در واقع می توانیم بگوییم بدون داشتن آنها برقراری ارتباط ، استفاده از اپ های مختلف و یا امکانات دیگر برایمان غیر ممکن است . اما مطمئنا یکی از مشکلات رایجی که برایمان پیش آمده عیب های نرم افزاری  است که در اثر مشکلاتی از قبیل ویروس شدن، مشکلات برنامه نویسی پیش می آید که ممکن است باعث  این شودکه سیستم گوشی تان هنگ کند و حتی در برخی از موارد ممکن است که سیستم گوشیتان بالا نیاید. اما سوالی که ذهن بسیاری از کاربران را می تواند درگیر کند که آیا می توان بدون صرف هزینه های سنگین در منزل تلفن همراه خود را فلش کرد. اگر این سوال برای شما نیز پیش آمده توصیه می کند با ادامه آموزش همراه شوید و تا شما در هزینه هایی که برایتان در این زمینه ایجاد می شود صرفه جویی کنید.

اما برای فلش کردن گوشی یا تبلت شما به ابزاری نیاز دارید . این ابزار درواقع وسایل شما برای تعمیر نرم افزاری تلفنتان خواهند بود . این ابزار عبارت اند از نرم افزار sb flash tools  ، رام تلفن همراه با توجه به مدل و شرکت تولید کننده، تلفن همراهتان ، یک کابل اتصال گوشی به تلفن رایانه.

بعد از این که این ابزار را تهیه کردید عملیات فلش کردن گوشی یا تبلت را آغاز کنید

در ابتدا نرم افزار اس بی فلش تولز که در پایان مقاله لینک دانلود آن وجود دارد دریافت کنید.

سپس آن را در کامپیوترتان اکسترکت کرده و نرم افزار را باز کنید.

در مرحله بعد سعی کنید رام تلفن همراه هوشمند خود را از اینترنت دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید و در کامپیوتر شخصی تان قرار دهید.

در مرحله بعد گزینه های مختلفی در سمت راست نمایان می شود تنها کافیست گزینه Scatter Loading را انتخاب کنید و نشانی پوشه رام تلفن همراه هوشمنداتان را بدهید.

بعد از این مرحله گزینه download را انتخاب کنید این گزیه در بالا صفحه قرار دارد .

بعد از انجام مراحل بالا تنها یک گام باقی مانده است . آن هم این است که از طریق کابل تلفن همراه گوشی خود را به رایانه متصل کنید . اما در این زمینه نکته حائز اهمیت این است که باتری گوشی را قبل از اتصال به کامپیوتر دراوردید و مجددا به گوشی متصل کنید .در برخی از موارد مشاهده شده که در صورت اتصال از طریق رابط ها ( هاب ) به کامپیوتر با عدم شناسایی روبرو شوید .

بعد از شناسایی گوشی باید مدتی صبر کنید تا فایل در تلفن همراه شما نصب شود.

بعد از پایان پیامی مبنی بر پایان صحیح عملیات دریافت خواهید کرد.

بعد از دریافت نرم افزار را ببندید و تلفن همراه خودتان روشن کنید . خواهید دید به راحتی مراحل نصب فلش در تلفن همراهتان صورت پذیرفته است و از بروز هزینه های اضافه جلوگیری کرده اید .

در برخی از موارد ممکن است شاهد هنگ در هنگام روشن کردن باشید . در این صورت گوشی را مجددا راه اندازی کنید . امید است این اموزش مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

برای دریافت نرم افزار فلش تولز اینجا کلیک کنید

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *