بایت گیت پوست اندازی کرد!

پس از حدود ۲ سال استفاده از طرح ثابت قبلی، اقدام به تغییر پوسته وبسایت بایت گیت نمودیم.

 

با توجه به نیاز به وجود یک طرح زیبا، ساده و کاربر پسند، پس از حدود ۲ سال اقدام به تغییر دادن پوسته و طراحی قالب وبسایت کردیم. در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از قالب قبلی سایت را مشاهده کنید:

Old Theme

قالبی که اکنون درحال استفاده از آن هستیم، از جنبه‌های مختلف، بسیار بهینه و بهتر از قالب قبلی است:

قالب قبلی از دو جهت سنگین بود. اول این که در سمت سرور و سایت، بارگذاری آن بیشتر طول می‌کشید ولی قالب جدید سرعت پردازش بهتری به دلیل کم و بهینه تر بودن کدها دارد. قالب قبلی علاوه بر این که سمت سرور سنگین بود، در سمت کاربران و مرورگرشان نیز به دلیل اوپتیمایز نبودن رندرینگ سرعت کمی داشت.

سرعت کم صفحه اول پوسته جدید به دلیل هماهنگ نبودن اندازه تصاویر است. این مشکل طی هفته‌های آینده حل خواهد شد.

در قالب جدید انواع دسته بندی‌های پر مخاطب در همان صفحه اول وجود دارد. به این ترتیب کاربران می‌توانند بسیار سریع تر پست‌های مورد علاقه خود را پیدا کنند. در قالب قبلی، پست‌ها بصورت استاتیک تحویل کاربر داده می‌شود.

رنگ بندی، تصاویر، فونت و اندازه نوشته‌ها، نحوه قرارگیری المنت‌های گوناگون و ... در قالب جدید بسیار کاربر پسندتر و بهینه تر است.

 

البته قابل ذکر است که قالب فعلاً در مرحله آزمایش قرار دارد و ممکن است تغییرات گوناگونی روی آن اعمال شود.

نظر شما چیست؟ به نظرتان قالب جدید نسبت به قالب قبلی چگونه است؟ این قالب چه کم و کاستی‌هایی دارد؟ و آیا پیشنهاد خاصی درباره قالب جدید دارید؟ بهتر است در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید 🙂

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاه ها بسته شده است.