آموزش تصویری برنامه PDFZilla و PdfGrabber

برنامه PDFZilla و PdfGrabber هر دو برای تبدیل فایل‌های PDF به Word مورد استفاده قرار می‌گیرند اما مشکلی که دارند پشتیبانی نکردن از زبان فارسی برای این تبدیلات است.

 

آموزش استفاده از هر دو برنامه PDFZilla و PDF Grabber در بخش زیر قرار گرفته است. توجه کنید که این برنامه‌ها مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر قادر به تشخیص و تبدیل زبان فارسی نبوده و به عبارت ساده تر، این زبان را پشتیبانی نمی‌کنند.

این دو برنامه برای تبدیل PDF هایی که به زبان انگلیسی هستند مورد استفاده قرار گرفته و  متون PDF هایی که به صورت تصویری (نه متنی) هستند را نمی‌توانند تشخیص بدهند.

توجه کنید برای تبدیل فایل‌های PDF فارسی به Word و مقایسه کارکرد برنامه‌های تبدیل کننده، شدیداً پیشنهاد می‌شود که به پست "آموزش تبدیل PDF به Word" مراجعه کنید.

 

  • برنامه PDFZilla

این برنامه برای تبدیل مستقیم و خودکار فایل‌های PDF غیر فارسی به Doc (فایل‌های Word) استفاده می‌شود.

دانلود، نصب و کرک PDFZilla

۱- به یکی از سایت‌های دانلود برنامه PDFZilla بروید. ما لینک دانلود برنامه از سایت p30download را پیشنهاد می‌کنیم.

در قسمت "لینک های دانلود" فایل را دانلود کنید. رمز فایل www.p30download.com است.

۲- فایل فشرده دانلود شده را با استفاده از برنامه‌هایی مانند WinRar یا ۷zip غیرفشرده یا اکسترکت کنید. در این مرحله درصورت نیاز، باید رمز را وارد کنید.

۳- فایل نصب کننده را اجرا کرده و برنامه را به صورت عادی نصب کنید.

۴- پس از نصب کردن، برنامه باز خواهد شد. بر روی Register در بالای پنجره برنامه کلیک کنید.

تبدیل PDF به Word

۵- فایل Serial.txt موجود در فایل فشرده شده دانلود شده را باز کنید. در این فایل سریال برنامه PDFZilla وجود دارد، آن را در پنجره باز شده در برنامه چسبانده و روی OK کلیک کنید.

تبدیل PDF به Word

۶- برنامه را بسته و دوباره باز کنید.

 

۱- برنامه را باز کرده سپس روی PDF to Word Converter کلیک کنید.

تبدیل PDF به Word

 

۲- سپس فایل PDF مورد نظر را در کادر مشخص شده کشیده و رها کنید. همچنین می‌توانید این کار را با کلیک کردن روی علامت + نیز انجام دهید.

تبدیل PDF به Word

 

۳- بر روی Start Converting Now کلیک کنید تا فرایند تبدیل کردن فایل PDF به فرمت Doc (فرمت مورد استفاده برنامه Word) شروع شود. توجه کنید که می‌توانید در قسمت Options صفحات تبدیل شونده را مشخص کنید. برای اولین صفحه مقدار First Page to Convert را عوض کنید (پیشفرض ۱) و برای آخرین صفحه مقدار Last Page to Convert را به عدد تغییر دهید (مقدار پیشفرض ALL PAGES به معنی همه صفحات).

تبدیل PDF به Word

 

تا اتمام فرایند تبدیل صبر کنید. پس از پایان این فرایند، پوشه فایل تبدیل تبدیل شده جدید باز خواهد شد.

 

  • برنامه PdfGrabber

این برنامه برای تبدیل مستقیم و خودکار فایل‌های PDF به Docx (فایل‌های Word) استفاده می‌شود.

دانلود، نصب و کرک PdfGrabber

۱- به یکی از سایت‌های دانلود برنامه PdfGrabber بروید. ما لینک دانلود برنامه از سایت p30download را پیشنهاد می‌کنیم.

در قسمت "لینک های دانلود" فایل را با توجه به ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن ویندوز خود (بیشتر ۳۲ بیتی اند)، دانلود کنید. رمز فایل www.p30download.com است.

۲- فایل فشرده دانلود شده را با استفاده از برنامه‌هایی مانند WinRar یا ۷zip غیرفشرده یا اکسترکت کنید. در این مرحله درصورت نیاز، باید رمز را وارد کنید.

۳- فایل نصب کننده را اجرا کرده و برنامه را به صورت عادی نصب کنید. در پایان، نصب PixelPlanet PdPrinter نیز پیشنهاد می‌شود که یک مورد به منوی پرینت فایل‌ها اضافه کرده و امکان تبدیل فایل‌ها را به PDF می‌دهد که نصب آن اختیاری است.

۴- پس از نصب کردن، برنامه را باز نکنید. در عوض فایل موجود در پوشه Cracked File دانلود شده را کپی کرده و در محل نصب برنامه بجای فایل اصلی با همان نام، بچسبانید.

۵- برنامه را اجرا کرده سپس از منوی Help به بخش Licence Information بروید. در پنجره باز شده، هر دو کادر را با مقادیر دلخواه پر کرده سپس روی Licence کلیک کنید. حال می‌توانید برنامه را بدون مشکل اجرا کنید.

تبدیل PDF به Word

 

۱- برنامه را اجرا کرده سپس فایل PDF مورد نظر را در کادر مشخص شده کشیده و رها کنید. این کار را می‌توانید با کلیک بر روی Add نیز انجام دهید.

تبدیل PDF به Word

 

۲- مطمئن شوید که تب کنونی Word است:تبدیل PDF به Word

۳- بر روی Export کلیک کنید تا فایل PDF شما به DOCX تبدیل شود. پس از اتمام فرایند تبدیل با کلیک بر روی OK فایل شما باز خواهد شد. توجه کنید که می‌توانید

تبدیل PDF به Word

 

برای محدود کردن صفحات تبدیل شونده نیز می‌توانید به بخش Pages رفته و از آن جا تیک گزینه Pages را بجای All pages (هم صفحات) زده سپس طبق الگوی From-To (صفحه شروع، یک علامت خط تیره، صفحه پایانی) محدوده تبدیل صفحات را مشخص کنید. با تیک زدن گزینه Save pages as single files نیز می‌توانید هر صفحه را در فایل‌های جداگانه ذخیره کنید.

تبدیل PDF به Word PDFZilla PdfGrabber

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاه ها بسته شده است.