Dialog Messenger؛ می تواند جایگزین تلگرام شود؟

با پیشرفت سریع تکنولوژی در عرصه های مختلف در زمینه ارتباطات نیز شاهد پیشرفت های مختلف شده ایم .این پیشرفت ها باعث ارتباط هر چه بیشتر و راحت تر میان انسان در سراسر کره زمین شده است . معمولا نرم افزار های پیام رسان متکی بر اینترنت هستند و افراد می توانند  اطلاعات خود را با  دیگر افراد به اشتراک بگذارند . این ارتباط می تواند به صورت متنی ، صوتی و یا حتی با اشتراک گذاری فایل باشد  . از این پیام رسان ها در برخی از موارد می توان به عنوان ابزاری جهت رونق کسب و کار نیز استفاده کرد . در کشور ما نیز پیام رسان های مختلفی وجود دارد که بیشتر کاربران فضای مجازی در ایران به سمت خود کشانده است . اما چند سالی است که در میان پیام رسان ها مختلف که که در کشور ما وجود دارد تلگرام حرف اول را می زند و گوی سبقت را از دیگر رقبایش ربوده است . با یکی از مشکلاتی که این پیام رسان در کشور ما وجود دارد این است که دچار فیلترینگ شده و کاربران تنها طریق استفاده از ابزاری هایی برای رهایی از فیلترینگ می توانند از آن استفاده کنند . از این رو سعی داریم طی این مقاله یک نرم افزار پیام رسان که دارای امکانات مختلف همانند امکانات تلگرام است را به شما معرفی کنیم . اگر شما نیز مایل هستید با این نرم افزار پیام رسان آشنا شوید توصیه می شود با ادامه این مقاله همراه شوید .

 

با توجه به استفاده پیام رسان ها در کشور ما به عنوان یک ابزار در زمینه رونق کسب کار این بار نرم افزار پیام رسان دیالوگ مسنجر سعی دارد با نیم نگاهی به رونق تجارت وارد رقابت با دیگر نرم افزار های پیام رسان شود . این پیام رسان ساخت روسیه است . و دارای امکانات مناسبی از جمله قابلیت ایجاد کانال ، گروه و سرعت مناسب است . یکی از قابلیت هایی که بسیار به تازگی مورد توجه کاربران مختلف قرار گرفته وجود امکان ویدئو کنفرانس از طریق این نرم افزار پیام رسان است.

این پیام رسان در حال حاضر در پلتفرم های مختلف در دسترس کاربران است . از این پلتفرم ها می توان به ویندوز ، اندروید و آی او اس اشاره کرد .

دیالوگ مسنجر سعی کرده قدرت سیگنال های صوتی خودش را نیز افزایش دهد تا کاربران بتوانند با کیفیت هر چه بیشتر باهات به تماس صوتی بپردازند و از آن نهایت لذت را ببرند.

 

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *