کوانتوم قدرتمند رونمایی شد

با پیدایش ویندوز ها به شکل امروزی نرم افزار هایی تحت عنوان مرورگر برای اتصال طراحی شد . رقابت بین طراحان این مرورگر ها یک رقابت تنگاتنگ است اما پیروز شرکتی است که بتواند با نو آوری های جدید گوی سبقت را از دیگر رقبایی برباید و سعی کند با بهره گیری از نو آوری های جدید از آن ها استفاده کند .این بار یکی از تولید کنندگان مطرح مرورگر سعی کرده با نسخه جدید  قدرت خود را به رخ دیگر رقبایش نشان دهد . شرکت موزیلا که تولید کننده مرورگر مجبوب فایر فاکس است نسخه جدید این مرورگر بنام کوانتوم را روانه بازار کرد .

مدیران موزیلا پیرامون این نسخه جدید گفته اند که نسبت به نسخه قبلی دارای سرعت چشمگیر تری است و بهترین نسخه فایر فاکس از آغاز تا کنون نامیده شده است . این شرکت در این زمینه گفته است برای افزایش سرعت سعی کرده تا حافظه رم مورد استفاده این نرم افزار را به صورت چشم گیر کاهش بدهد . این کار باعث می شود فضای که این نرم افزار زمان اجرا در سیستم اشغال میکند کم تر شود.

 

 

چهره زیبا  فایرفاکس جدید منتظر شماست

یکی دیگر از قابلیت هایی که مدیران موزیلا پیرامون آن صحبت کرده اند این است که در نسخه کوانتوم سعی شده که به یبایی و رابط کاربری دقت بیشتری شود . چهره گرافیکی زیبا همراه با گزینه هایی برای سفارشی سازی یک از ویژگی های این نسخه به شمار می رود .

از دیگر قابلیت های ویژه ای که فایرفاکس نخسه کوانتوم دارد این است که قابلیت حفاظت از حریم خصوصی کابرانش نیز بهبود به خصوصی یافته است . برای مثال یک حال به صورت مرور وب مخفی دارد که با استفاده از آن سایت هایی که کاربر مورد مشاهده قرار داده در بخش تاریخچه به هیچ وجه ثبت و یا سیو نمی شود .

با اضافه شدن افزونه های مختلف می توان این نسخه از مرورگر فایرفاکس را محبوب ترین نسخه فایر فاکس برای کاربرانش دانست .

نسخه جید فایر فاکس حاصل دست رنج شرکت بیش از هفتصد برنامه نویس که به صورت داوطلبانه در پروژه کوانتوم شرکت کرده اند است

نسخه جدید برای پلتفرم های مختلف از قبیل ویندوز ، اندروید و آی او اس طراحی شده و این امر باعث می شود که همه کاربران بتوانند تجربه استفاده از این نسخه مرورگر قدرمند را داشته باشند .

 

فایرفاکس کوانتوم را می‌توانید برای پلتفرم‌های مختلف به طور رایگان از روی وب‌سایت موزیلا دانلود کنید

برای دانلود اینجا کلیک کنید و از آن استفاده کنید

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *