پخش اهنگ و فیلم های گوشی روی تلویزیون به صورت بی سیم

آیا شما هم دوست دارید تا فیلم ها یا عکس و موزیک های روی گوشی را بدون اتصال گوشی به تلویزیون و تنها از راه اتصال WI-FI از طریق تلویزیون پخش نمایید ؟ البته به این نکته توجه داشته باشید که تلویزیون شما نیز باید حتما دارای WI-FI باشد و این قابلیت را داشته باشد که بتوانید از طریق گوشی به آن وصل شوید.

در این پست قصد داریم تا اهنگ و فیلم های موجود روی گوشی را بر روی تلویزیون و به صورت وایرلس (بی سیم) نمایش دهیم.

ما در این پست به نمایش تصویر و رابط کاربری گوشی به صورت بی سیم و Live بر روی رایانه و تلویزیون پرداختیم و در روش سوم (استفاده از نرم افزار screen cast) فقط تصویر را داشتیم و اگر اهنگ یا فیلمی را پخش میکردیم فقط تصویر ان را داشتیم و بدون صدا بود.
حالا اگر بخواهیم صدای اهنگ و فیلم را هم داشته باشیم باید از روش دیگری استفاده  کنیم.
در این روش فقط میتوانیم اهنگ و فیلم را همراه با صدا پخش کنیم و نمیتوانیم رابط کاربری گوشی را روی تلویزیون نمایش دهیم.

همچنین بخوانید:

متصل کردن لپ تاپ به تلویریون به صورت بی سیم

 

شروع آموزش:

ابتدا نرم افزار All Screen را نصب کنید. برای دانلود این نرم افزار از گوگل پلی کلیک کنید.

حالا لازم است تا گوشی شما و تلویزیون هر دو به یک مودم متصل شده باشند. در این روش فرقی نمی‌کند که رایانه  و دستگاه اندرویدی شما هر دو از طریق وایرلس به مودم متصل شده باشند یا اینکه رایانه از طریق کابل LAN و گوشی شما از طریق وایرلس به مودم متصل باشد.
حتی نیازی نیست مودم شما به اینترنت متصل باشد یا اعتبار اینترنتی داشته باشید. اگر هم مودم شما دارای اینترنت باشد درهرحال با این روش چیزی از اعتبار اینترنتی شما مصرف نخواهد شد و ارتباط بین دستگاه اندرویدی و مودم فقط از طریق امواج بی‌سیم در محدوده‌ نهایتاً ۵۰ متری مودم خواهد بود.
حتی اگر درجایی باشید که مودم وایرلس در دسترس نباشد با فعال کردن حالت Mobile Hotspot دستگاه اندرویدی شما خود از طریق قابلیت هات اسپات اندروید خود تبدیل به یک مودم وایرلس می‌شود، کافی است در رایانه یا دستگاه‌های دیگر به امواج HotSpot ایجاد شده متصل شوید.

سپس برنامه را باز کنید تا نرم افزار تلویزیون شما را پیدا کند.

بعد از شناسایی تلویزیون روی ان کلیک کنید.

سپس از منوی کشویی سمت چپ بخش های فیلم و اهنگ و گالری می بینید حتی میتوانید فایل های موردنظرتان را از Google plus یا Dropbox انتخاب و روی تلویزیون پخش کنید.

سپس پس از ورود بر روی هر یک از این بخش ها روی فایل مورد نظر کلیک کنید سپس روی مدل تلویزیون بزنید تا فایل روی تلویزیون پخش شود.

اگر مشکلی داشتید از بخش نظرها ان را ارسال کنید.

برای اگاهی از نکات جالب، ترفندها و اخبار دنیای فناوری به کانال ما در تلگرام بپیوندید.

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *