پاسخ سوالات خود را در Quora بیابید

بسیاری از انسان ها با سوالات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند . با توجه به طیف مختلف سوالات و علوم مختلف نمی توان انسانی را پیدا کرد که در همه زمینه ها تخصص داشته باشد . این سوالات می توانند در زمینه هایی از جمله علوم کامپیوتر ، روانشناسی ، میکروبیولوژی و حتی پیش پا افتاده ترین سوالات در زمینه مراحل بازی کامپیوتری باشد . مثلا با کارکرد فروم ها و انجمن های اینترنتی آشنایی دارید . در زمانی که این فروم ها تاسیس شد طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داد . این فروم ها در کشور ما نیز با سرعت فراوانی طراحی و تاسیس شد که البته اکثرا موضوعاتی همچون بحث های تخصصی نرم افزاری و سخت را شامل می شد، اما امروز تصمیم داریم وب سایت را خدمت شما معرفی کنیم که این وب سایت برای مطرح نمودن پرسش و پاسخ در مورد مطالب گوناگون است  . این وب سایت Quora نام دارد . این وب سایت توسط یک شرکت دانش بنیان به همین نام طراحی شده است . در واقع این شرکت توسط دو نفر از کارکنان که در گذشته در فیس بوک مشغول به کار بودند ایجاد و تاسیس شده است . این وب سایت در حال حاضر ۸ سال است که حال فعالیت است موضوعات مختلفی در این وب سایت شامل می شود . در این وب سایت کارشناسان با توجه به موضوعاتی که در آن تخصص دارند با توجه به موضوعات گسترده در آن در حال فعالیت هستند و با دیگر کاربران به بحث و تبادل نظر می پردازند تا بتوانند راه حال های مناسبی را برای مشکلات و سوالات پیش آمده بدست آورند . یکی از قابلیت هایی که این وب سایت دارد این است که دارای یک اپلیکیشن قدرتمند است.

که کاربران به راحتی می توانند با بهره گیری از آن به راحتی از این وب سایت استفاده کنند و به بحث و تبادل نظر در زمینه های مختلف بپردازند.

این اپلیکیشن دارای ویژگی های منحصر به فردی است از جمله که امکان پاسخ دادن به سوالات و پرسش های دیگر کاربران را فراهم کرده اند و شما بدون دسترسی به وب سایت تنها از طریق این نرم افزار می توانید سوالات خودتان را ارسال کنید و حتی می توانید به محتوا دیگر کاربران امتیاز دهید.

 

شما می توانید برای دانلود این اپلیکیشن از طریق پلی استور اینجا کلیک کنید.

امید است معرفی این اپلیکیشن برای شما همراهان بایت گیت مفید بوده باشد.

در صورت وجود تجربه مشابه در این زمینه یا وجود هر گونه سوال می توانید از طریق بخش نظرات آن را با به اشتراک قرار دهید.

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *