هشتگ هارا فالو کنید

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی راه های ارتباطی میان انسان ها در سراسر کره زمین بسیار آسان شده است به گونه ای که در عرض چند ثانیه شما می توانید با فردی در سمت دیگر از کره زمین ارتباط برقرار کنید و اطلاعات خود را به اشتراک قرار دهید . شاید در گذشته نام شبکه ها اجتماعی مانند تویتر و فیس بوک را شنیده باشید . این شبکه ها اجتماعی سعی کرده اند با امکاناتی که در اختیار کاربرانشان قرار می دهند تا حدی رضایت کاربرانشان را جلب کنند . اما امروزه شبکه ها اجتماعی با رقابت بسیار زیادی در فضای مجازی وجود دارند

یکی از شبکه های اجتماعی که در میان کاربران بسیار محبوب است . شبکه اجتماعی اینستاگرام است که هر چند وقت یک بار با معرفی قابلیت های جدید و آپدیت منظم سعی دارد کاربران خود را حفظ و به افزایش میزان کاربران خود بپردازد . در میان این قابلیت  ها این شبکه اجتماعی با امکاناتی از قبیل امکات چت که دایرکت نام دارد یا ویزگی های جدید خود مانند امکان استوری یا لایو استوری سعی کرده است رضایت هر چه بیشتر کاربرانش را جلب کند .

در چند ماه قبل خبری در فضای مجازی منتشر شد که در آن از قابلیت  جدید شبکه اجتماعی اینستا گرام با عنوان امکان دنبال کردن یا اصلاح فالو کرده هشتگ ها خبر داده بود . اما از امروز مدیران شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت رسمی از دسترس بودن این قابلیت برای تمام کاربران خبر داده اند .

هشتگ ها منتظر شما هستند

دنبال کردن هشتگ ها یکی از ویژگی ها جدیدی است که این امکان را به کاربر می دهد که به جایی این که افزار دیگر را دنبال کند ، تنها به فالو کردن هشتک ها مورد علاقه خودتان بپردازید . به عنوان یک مثال معمول اگر شما یک هشتگ را با عنوان جام جهانی روسیه دنبال  کنید تمام اطلاعات موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تحت عنوان جام جهانی روسیه برای شما نمایان می شود . این قابلیت باعث می شود که هنگامی شما فردی را دنبال میکنید تمایلی به همه پست های او نداشته باشید . در واقع با بهره گیری از فالو کردن هشتگ شما مطالب مورد نظر خود را دست چین کرده اید .

 

این ویژگی بارز می تواند نقش و کاربرد هشتگ ها را نسبت به قبل متمایز کند . این ویژگی هشتگ ها را به عنوان یک پرچم دار مطالب و پست ها از این به بعد معرفی میکند البته باید در این زمینه نکته را بیان کرد که این هشتگ ها چون به صورت سریع و لحظه ای باشد تتها به بهترین پست ها اختصاص داده تا صفحه اصلی و خانگی شما از هشتگ ها متنوع شلوغ بنظر نرسد.

زمانی این قابلیت به صورت کامل برایتان فعال می گردد که کلید فالو برایتان در بخش هشتگ ها فعال شود . ممکن است فعال شدن این کلید برایتان چند روز طول بکشد

پس در پایان باید گفت که هشتگ ها منتظر شما هستند و باید کاربران منتظر باشند که این قابلیت برایشان فعال شود و به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *