قیمت های خودرو در تلفن همراه شما

یکی ابداع های مهم انسان اختراع خودرو بوده این این ابزار امروزه به عنوان یکی از ابزار ها حیاتی در زندگی روزمره ما تبدیل شده است به گونه ای که می توان به جرات گفت در زمینه حمل نقل با ابداع خودرو انقلاب چشم گیری در زندگی روزمره ما انسان ها رخ داده است . کارخانه های خودرو سازی مختلفی نیز ایجاد شده اند . هر کدام از این کارخانه های خودروسازی سعی دارند که با ایجاد امکانات مختلف در خودرو هایشان نیاز های استفاده کنندگان را تا حد امکان بر طرف کنند . کارخانه های خودرو سازی نیز همواره محصولات مختلفی را روانه بازار می کنند . این محصولات متنوع با توجه به امکانات که در اختیار دارند دارای قیمت های مختص به خود هستند . اما یکی از دغدغه های مهمی که برای ما به وجود می آید این است که اگر به دنبال خرید خودرو هستیم باید از قیمت آن ها مطلع باشیم . شاید در گدشته تنها جایی که می توانستیم از قیمت های خودرو آگاهی پیدا کنیم این بود که با صرف هزینه و وقت به نمایندگی های فروش یا بنگاه ها معاملات خودرو برویم البته علی رقم اقدام حضوری ممکن بود قیمت خودرو مورد نظر را هم نتوانیم به دست آوریم . برای رفع این معضلات این بار اپ را تحت عنوان جامع ترین بانک قیمت خودرو را خدمتتان معرفی می کنیم

 

رابط کاربری:

 

در فضای این اپلیکیشن شاید از خلاقیت های گرافیکی به چشم نخورد اما دارای فهرست و فونت های منظم است که می تواند نیاز های کاربر را برطرف کند که شاید عدم استفاده از عناصر گرافیکی از نقاط ضعف باشد اما استفاده از فونت خونا را می توان از نقاط قوت این اپلیکیشن عرض یابی کرد .

 

کاربرد:

این اپلیکیشن از سه قسمت تشکیل شده که که کاربر با بهره گیری از آن می تواند تا جستجو دقیق داشته باشد در بخش های جستجو شما می توانید باتوجه به برند مورد نظر ، نوع خودرو ، و محدوده قیمت به توانید جستجو دقیق و مطلوبی داشته باشید . با این جستجو دقیق شما می توانید به کارایی این اپلیکیشن باور داشته باشید . البته به جز بخش هایی که گفت شد برخی از گزینه های دیگر نیز وجود دارد که شما را در امر جستجو می توان بسیار یاری کند تا بتوانید از این اپ به بهترین نحو استفاده کنید .

 

در بخش صفحه لیست قیمت ها شما اطلاعات مختلفی را می توانید مشاهده کنید این اطلاعات شامل بخش های مختلفی از قبیل مدل خودرو ، قیمت بازار و یا نمایندگی یا برند مورد نظر است . در کنار این اطلاعات شما می توانید اخرین بروز رسانی ها قیمت خود رو را نیز دریابیم . این اپ سعی کرده است که اطلاعات خود را از منابع معتبر دریافت کند و در احتیار کاربرانش قرار دهد  از دیگر ویژگی های این اپ کاربردی این است که دارای بخش بنام بخش اشتراک است که شما با انتخاب این گزینه می توانید قیمت خودرو را برای دیگر دوستانتان به اشتراک قرار دهید . توسعه دهندگان این اپ سعی کرده اند که با بهره گیری و یا اضافه کردن بخش های جدید سعی بر بروز رسانی منظم این اپ نیز داشته باشند

 

در پایان باید به یک نکته کاملا ضروری اشتاره کرد آن هم این است که این اپ برای سیستم اندروید طراحی شده است و شما در هنگام استفاده از آن نیازمند به بهره گیری از اینترنت هستید امید این با معرفی این اپ توانسته باشیم به بخشی از دغدغه های شما در زمینه قیمت های خودرو پاسخ گفته باشیم .

در صورت وجود تجربه در استفاده از این اپ یا اپ های مشابه و یا هرگونه انتقاد ، پیشنهاد می توانید از بخش نظرات آن را با دیگر کاربران به اشتراک قرار دهید.

 

برای دانلود این از مارکت بازار اینجا کلیک کنید

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *