صفحه نمایش گوشی را چگونه تمیز کنیم؟

آیا رو صفحه نمایش تلفن همراه شما مقداری اثر و لکه های انگشت باقی مانده؟ شاید خیلی از کاربران تلفن همراه شیوه و روش درست تمیز کردن صفحه نمایش تلفن همراه را نمی دانند و یا شاید هم نمیدونند باید از چه نوع وسیله و ابزاری و برای تمیز و براق کردن صفحه نمایش گوشی خود استفاده کنند. مهم ترین نکته در این زمینه این است که شما باید دستمال مناسب این کار را بدانید چیست و همچنین به هیچ وجه از مواد شوینده شیمیایی لازم نیست استفاده کنید زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند.


۱-استفاده از دستمال مایکروفیبری


Microfiber Cloth2

نکته: به شدت توصیه می شود از دستمال های کاغذی و سایر پارچه های زبر استفاده نشود زیرا شاید در اتبدا با مشکلی مواجه نشوید ولی به مرور زمان با خراش های عمیق تر که به شدت به چشم میاد روبرو خواهید شد.
خب شاید اولین سوال که پیش بیایید این است که دستمال مایکروفیبری از کجا تهیه کنیم؟ بسیار ساده هست، دستمال مایکروفیبری همان دستمال های هستند که با استفاده از آن های شیشه عینک را تمیز میکنن و معمولا به راحتی در جعبه عینک های پیدا میشود.


۲-خاموش کردن تلفن همراه


slide-to-power-off-iphone2

 

تلفن همراه را خاموش کنید، چون معمولا هنگامی که دستگاه خاموش میباشد هم آسیبی به صفحه نمایش نمیرسد و هم لکه ها به راحتی نمایان می شود و کار را برای شما آسان تر میکنند.


۳-تمیز کردن صفحه نمایش

 

 

خب در این مرحله مانند تصویر متحرک بالا عمل کنید و به شکل حلقه های کوچک دستمال مایکروفیبری را روی تلفن خود و محل های که داری لک و خش میباشد حرکت دهید. این کار معمولا لک و خش های ساده و سطحی را به راحتی از بین میبرد.

۴-استفاده از پنبه

 

اگر با استفاده از دستمال مایکروفیبری لک و خش های سرسخت از بین نرفتن فقط مقدای پنبه یا حتی گوشه ای لباس نخی خود را با مقداری کمی آب مرطوب کنید و سپس مانند تصویری متحرک بالا به شکل حلقه های دایره ای صفحه نمایش گوشی خود را تمیز کنید، توصیه میکنم که از آب بسیار شفاف و با کیفیت استفاده کنید و آب دارای هیچ گونه ناخالصی نباشد.

۵-خشک کردن

finish2

خب در این مرحله بازهم با همان دستمال مایکروفیبری شروع به خشک کردن قسمت های خیس و مربوط صفحه نمایش کنید ، در این مرحله سعی کنید دستمال مایکروفیبری کامل خشک باشد و خود دستمال هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد.

شمال نیز اگر راه حل بهتری برای پاک کردن لک و خش های صفحه نمایش میدانید از بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا برای دیگران نیز نشر دهیم و از دانش شما دیگران نیز استفاده کنند.

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *