تلاش بر بقا در مقابل زامبی ها در بازی Prey Day: Survival 1.21

با گسترش تلفن های همراه و وجود تبلت صنعت بازی های رایانه ای برای سیستم ها عامل مختلف نیز در حال گسترش است . در حال حاضر بازی هایی با سبک های مختلف برای طیف وسیعی از گیمر ها طراحی شده است . این بار در بایت گیت تصمیم داریم که به معرفی یکی از این بازی ها بپردازیم .

بازی که در پست قصد معرفی آن را داریم Prey Day: Survival 1.21 نام دارد . سبک و ژانر این بازی اکشن است . طراح و خالق این بازی شرکت Pragmatix می باشد . لینک دانلود این بازی مهیج در پایان مقاله قرار داده است . بازی  Prey Day: Survival 1.21 برای پلتفرم اندروید طراحی شده و نسخه مورد نیاز نیز ۴.۴ به بالا می باشد . در واقع بسیاری از تلفن های همراه و تبلت ها قادر به اجرا این بازی هستند. داستان این بازی سال ۲۰۳۳ را روایت می کند و داستانی شبیه به دیگر داستان هایی دارد که کاراکتر مخرب آن زامبی ها نام دارند . در واقع زامبی مردمی هستند که دچار نوعی ویروس شده اند . این ویروس ها باعث تغییر در ژنوم افراد شده و انسان ها تبدیل به موجوداتی جهش یافته کرده است . از سوی دیگر به علت تغییر در پروتئین های  این ویروس هنوز راه درمانی برای آن یافته نشده است و کنترل انسان ها را در اختیار گرفته است . این ویروس مرموز باعث شده است که نوعی آخر زمان ایجاد شود . در این بازی هدف اصلی این است که از شر زامبی خلاص شوید و زنده بمانید و گرنه توسط انسان هایی که به زامبی تبدیل شده اند کشته خواهید شد.

این بازی دارای ویژگی ها و قالبیت هایی است که باعث می شود به نصب این بازی ترغیب شوید این ویژگی ها از قبیل امکان پیوستن به قبیله ها و اتحاد ها مختلف با هدف از بین بردن انسان هایی که به زامبی تبدیل شدند . امکان جستجو و کاوش در مکان های مختلف بازی ، امکان یافتن و جمع آوری منابع مختلف و مورد نیاز، امکان بحث و تبادل نظر با گیمر هایی که به اتحاد شما ملحق شده اند.

و امکان بازی به صورت آنلاین و چند نفره.

برای دانلود بازی می توانید اینجا کلیک کنید.

امیداست معرفی این بازی مورد رضایت شما دوستان و همراهان همیشگی بایت گیت قرار گرفته شده باشد .

در صورت وجود هر گونه سوال در این  زمینه یا وجود تجربه مشترک می توانید آن را با ما به اشتراک قرار دهید.

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *