با DroFireWall هزینه های اینترنت را کاهش دهید

با توجه به پیشرفت تکنولوژی خیلی از امکانات برای انسان ها نسل امروز فراهم شده است به گونه ای که انسان امور خود را راحت تر از قبل انچام می دهند . یکی از تکنولوژی هایی که هم اکنون ما انسان ها از آن استفاده میکنیم  اینترنت است . بر پایه این فناوری امور مختلفی از جمله بهره گیری از اطلاعات ، امور بانکی ، بازی های رایانه ای و .... را انجام می دهیم . شاید یکی از مهمترین قابلیت هایی که اینترنت به ما داده است این که در عرض چند صدم ثانیه می توانیم با انسان های دیگر در سمت دیگر از کره زمین ارتباط داشته باشیم . اما اینترنت  از قبل تا به امروز پیشرفت های قابل توجهی داشته است . شاید کاربران قدیمی اینترنت در ایران به یاد دارند که وصل شدن به اینترنت در قبل چه قدر سخت و شاید دشوار بود . برای وصل شدن به اینترنت نیازمند به خرید کارت های اینترنت داشتیم و تنها به وسیله رایانه های شخصی و یا لپ تاپ با بهره گیری از خط تلفن می توانستیم به اینترنت با سرعتی کم متصل شویم . اما امروزه دسترسی به اینترنت آسان از قبل شده است هم اکنون با داشتن یک سیم کارت می توانیم به راحتی در هر مکانی به اینترنت متصل شویم . اما استفاده از اینترنت همراه ممکن است که کمی هزینه بر باشد . امروزتصمیم داریم تا معرفی یک اپ در این زمینه هزینه های مازاد خود را در زمینه مصرف اینترنت کمتر کنید .

 

با DroFireWall مصرف و هزینه های اینترنت همراه خود را کاهش دهید

این اپ قادر خواهد بود که نرم افزار های غیر ضروری که در تلفن همراهتان به اینترنت وصل می شوند را مهار کند . این کار باعث خواهد شد تا مصرف اینترنت شما به صورت کاملا چشم گیری کاهش یابد . درواقع وصل شدن اینترنت نرم افزار های مختلف که کاربر از آن ها اطلاع ندارد مصرف را به میزان بالایی افزایش می دهد و در واقع این روند به گونه ای خواهد بود که هزینه های کاربر نیز بالا می رود.

می توان گفت که بسیار از کاربران اینترنت نظرشان این است که بسته های اینترنت قیمت بالایی دارند . با توجه به این شرایط با بهره گیری از این اپ می توانیم به راحتی هزینه ها وارد را کم کنید و به فکر صرفه جویی باشید . باید خاطر نشان کرد که این اپ نیازمند به روت دارد . بعد از نصب شما می توانید در برنامه اجازه یا عدم اجازه بهره گیری از اینترنت را بدهید . در واقع با کمک این اپ شما مدیریت مصرف اینترنت را برعهده خواهید داشت .

یکی از نقاط قوت این اپ این است که کار با آن بسیار راحت است بعد از نصب و اجرا این اپ لیستی از اپ های نصب شده در تلفن همراه هوشمند شما نمایان می شود . شما در واقع مدیریت را دراختیار دارید و دسترسی اپ ها را به اینترنت مسدود یا غیر مسدود میکنید . یکی دیگر از قابلیت های این اپ این است که به نرم افزار های تلفن همراه هوشمندتان اجازه میدهید که  که از چه نوع روشی برای وصل شدن به اینترنت استفاده کند . برای مثال به یک نرم افزار تنها اجازه می دهید تنها درصورت استفاده از وای فا به اینترنت وصل شود .به برخی دیگر اجازه می دهید که با بهره گیری از دیتا به اینترنت وصل شود .

 

 

توجه: با فعال کردن این برنامه‌ نه‌تنها اینترنت سیم‌کارت، بلکه اینترنت WIFI هم به نظارت نیاز خواهد داشت. پس لازم است در ردیف اینترنت WIFI گزینه Any Application یا تمام موارد را پیدا و فعال کنید تا در صورتی که با WIFI به اینترنت متصل شدید، دچار هیچ‌گونه محدودیتی نباشید. راه دیگر این است که هنگام استفاده از اینترنت وای‌فای، DroFireWall را Disable کنید و مجددا در زمان استفاده از اینترنت سیم‌کارت، آن را فعال کنید.

 

برای دانلود این اپ از پلی استور اینجا کلیک کنید

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *