آموزش استفاده از بازی های تلگرام

شاید خیلی از ما ها ،بازی های مجازی و رایانه ای را از ابداع  آتاری ها شروع کرده ایم . سپس دستگاه های دیگری از جمله پلی استیشن ها جای آن ها را گرفته اند . با گسترش کامپیوتر های رومیزی بازی ها های بسیار متنوعی در این زمینه طراحی شد . که شاید کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که بازی نکرده باشد . با افزایش قدرت سخت افزاری بازی های زیادی نیز قدرت پردازش خود را به بالاترین حد امکان افزایش دادند و ما همه روزه شاید بخشی از زمان روزمره خودمان را به این بازی ها اختصاص می دهیم .

اما با پیشرفت شبکه ها اجتماعی ، این شبکه ها نیز از توسعه و  طراحی بازی عقب، نمانده اند و چون بسیاری از ما وقتی را برای حضور در شبکه های اجتماعی مختلف اختصاص داده ایم  این شبکه های اجتماعی  در یک اقدام خلاقانه بازی هایی هر چند ساده به اپ ها خود اضافه کرده اند تا با قدرت هر چه بیشتر در جهت رضایت کاربرانشان قدم بردارند . شاید اولین بار بین شبکه های اجتماعی ، اپ  line سعی کرد با یک طراحی یک سیستم بازی های ساده ای را ایجاد کند . و در هر مرحله به کاربر سکه هایی به عنوان پاداش اهدا میکرد . این سکه این قابلیت را داشتند که برای خرید قابلیت های مختلف جدید برای کاربران اضافه شوند .

اما شبکه ارتباطی تلگرام هم سعی کرده است بازی هایی را طراحی کند تا رضایت کاربرانش را جلب کند . این بازی ها شاید بازی های حرفه ای نباشند و بسیار ساده طراحی شده باشند اما همین سادگی می تواند شما را برای مدتی سرگرم کند.

در اپدیت جدیدی که از سوی توسعه دهندگان شبکه تلگرام انتشار یافته است به کاربرانش اجازه می دهد تا در محیط این نرم افزار به بازی بپردازند و حتی شما می توانید بازی خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید . یکی از نکاتی که توسعه دهندگان این بازی ها به آن توجه کرده اند این است که شما می توانید رکورد هایتان را نیز ثبت کنید.

 

 

ابتدا از بروز بودن تلگرامی که در دستگاهتان نصب است اطمینان حاصل کنید

 

دو ربات Gamee و Gamebot در انتظار شما هستند در این دو ربات تعداد زیادی بازی قرار داده شده است تنها کافیست عبارت زیر را تایپ کنید و وارد شوید

@gamee

در گام بعدی یک فاصله را تایپ کنید تا در مقابلتان لیستی از بازی ها را مشاهده کنید . در ادامه با انتخاب گزینه Play می توانید بازی مورد نظر خودتان را اجرا کنید.

 

حمایت مالی از سایت

مبلغ مورد نظر:
نام:
ایمیل:
دلیل حمایت:
* فیلدهای نام، ایمیل و دلیل حمایت اختیاری اند.
* پرداخت با کمک پورتال زرین پال و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *