تبلیغات در بایت گیت

درباره سایت بایت گیت

وبسایت بایت گیت از آبان ماه سال ۹۲ راه اندازی شد و با ارائه آموزش‌های ساده و کاربر پسند درباره مباحث مختلف کامپیوتر در سطوح پایه‌ای و تخصصی توانست توجه کاربران بسیاری را جلب کند. بایت گیت روزانه بیش از ۷ هزار بازدید کننده داشته و دفعات بازدید آن بیش از ۱۲ هزار بار در یک روز است. رنک فعلی الکسا زیر ۱۰۰۰ در ایران است.

شاید بپرسید که چرا پیج رنک گوگل وبسایت صفر است؛ دلیل این امر این است که گوگل از ۶ دسامبر ۲۰۱۳ به بعد هیچ آپدیت جهانی‌ای ارائه نداده است و از آن زمان پیج رنک تمامی وبسایت‌ها ثابت مانده و وبسایت‌های جدیدتر هم به خاطر همین امر پیج رنک ثابت صفر را دریافت کرده اند. بنابراین دیگر از پیج رنک گوگل برای ارزش گذاری روی وبسایت‌ها استفاده نمی‌شود.

با توجه به این که اغلب بازدید کنندگان سایت از داخل ایران و بیشتر آن‌ها دانشجو یا علاقه مند به مباحث کامپیوتری بوده و از طرفی تقریباً همه پست‌های ارسال شده در سایت در اولین نتایج جستجوگرهایی مثل گوگل قابل مشاهده هستند، وبسایت بایت گیت به یک مکان مناسب جهت تبلیغ محصول یا خدمات شما خواهد بود.

اطلاعات پلن‌های تبلیغاتی را می‌توانید در جدول زیر ببینید:

تعرفه‌های زیر تا پایان سال ۹۵ اعتبار دارند و پس از آن ممکن است تغییر داده شوند.

* همه قیمت‌ها به تومان می‌باشند.

* ترتیب نمایش لینک‌های متنی و تبلیغات بنری بصورت تصادفی است.

* قیمت‌ها ماهیانه هستند. برای دوره سه ماهه ۱۰% و برای دوره شش ماهه ۲۰% تخفیف داده می‌شود.

* مشاهده نمونه بنرها در سایت

پلن‌ها وضعیت مکان تبلیغات مدت زمان تبلیغات هزینه
پلن A رزرو شده
بالای همه صفحات سایت (۷۲۸ در ۹۰) یک ماه ۹۰۰۰۰
پلن B آزاد ** سمت چپ همه صفحات سایت (۳۰۰ در ۲۵۰) یک ماه ۷۵۰۰۰
پلن D رزرو شده
۲ بار بین پست‌ها در صفحه اصلی (۷۲۸ در ۹۰) یک ماه ۴۰۰۰۰
پلن E آزاد سمت چپ همه صفحات سایت (لینک متنی نو-فالو) یک ماه ۲۰۰۰۰
پلن F آزاد سمت چپ همه صفحات سایت (لینک متنی فالو) یک ماه ۳۵۰۰۰
پلن G آزاد یک پست تبلیغاتی مجزا برای معرفی محصول (ریپورتاژ) -- توافقی

** تبلیغات پلن B برای صفحات نمایش دسکتاپ، تبلت و گوشی بهینه سازی خواهد شد. تبلیغات برای صفحات دسکتاپ در کنار سایت و برای صفحات تبلت و گوشی در بالای سایت خواهد بود بنابراین علاوه بر یک بنر با طول ۳۰۰ و ارتفاع ۲۵۰ پیکسل، یک بنر افقی با طول ۳۰۰ و ارتفاع ۱۰۰ پیکسلی نیز درخواست خواهد شد.

 

خوشحال هستیم که می‌توانیم به بهبود ارائه خدمات و محصولات شما کمک کرده و مفتخریم که برای درج آگهی خود با ما تماس می‌گیرید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی، توضیحات بیشتر و یا سفارش تبلیغات در وبسایت بایت گیت از فرم موجود در صفحه تماس با ما استفاده کرده و یا با ایمیل nasiri.amirreza.96@gmail.com در ارتباط باشید.